Богит

Тест 1
⚡️Магічна гора Богит (Богіт, Бохіт)⚡️
⚡️Стародавнє Капище Світовида⚡️

Люди, які змогли дістатися вершини цієї гори Медоборів згодом помічають позитивні зміни в своєму житті та здоров’ї.
Але, сповнена надзвичайними магічними силами, гора пускає до себе не усіх. Люди багаторазово зазначали про різке погіршення погодних умов під час підйому, посилення вітру, появу проливного дощу, «блуду», інших обставин.

🏔 Невисокі гори, які сьогодні майже повністю вкриті молодими дубово-грабово-буковими лісами, формувалися 12-15 млн років тому. Тоді там хлюпало Сарматське море. Фактично високі пагорби, з яких складаються Медобори, – це рифи. Утворилися вони із решток морських організмів, які мали вапняковий скелет. Причому ці рештки перебувають у такому стані, якими їх накрив намул і пісок – не потрощеними.
🏔Гора Богит найвища серед місцевих гір. До місцини, яка нас найбільше цікавить - стародавнього Капища, місця сили, треба досить довго йти лісовою дорогою.

🌱Флора заповідника налічує близько 1000 видів рідкісних рослин, кілька десятків з яких занесено до Червоної книги України! 

🐻Фауна тут теж багата - більше десятка видів також занесено до Червоної книги України.

🪨 Дорогою до Капища, на схилі горба, унизу розташовується Дольмен. 
За однією із версій дослідників, арка з трьох каменів - прохід, який символізував реінкарнацію. Розташувавшись навпроти дольмену з певним запитом можна почути богиню Долю та побачити свій Шлях, усвідомити своє Призначення та отримати відповідь на питання.

У лісі – ціле місто-святилище!
При розкопках на капищі археологи виявляли кераміку скіфів. Не дивно, що ця земля була заселеною ще тоді. Адже у неї було дуже зручне розташування - тоді поруч проходили торговельні шляхи. 

⚡️Тут виявили язичницькі святилища ХІ-ХІІІ століття.
У прадавні часи функціонували три городища-святилища: Богит, Говда та Звенигород. Причому у них було різне призначення: якщо Звенигород - місце велелюдних паломництв, то Богит – волховська гора. Яке значення мала Говда, - невідомо, бо це місце майже не вивчене.

🙏Найкраще збереглося капище на Богиті. Саме тут стояв відомий Збруцький кумир - Світовид. Цю пам'ятку знайшли у 1848-му у річці Збруч. Зараз він зберігається у музеї Кракова.

🔥На Капищі, навколо центрального місця, де стояв Світовид можна побачити вісім жертовних ям.

Побувати у цьому місці, провести обряд, наповнитися його енергією - надзвичайно потужно, магічно та трепетно🙏⚡️😇

Цей край багатий на мальовничі, незвичайні та сильні місця з прадавньою історією та енергетикою поколінь наших Предків🤗⚡️😍